Sitemap   |   Logga in
HEM /  


SKÄRGÅRDARNAS RIKSFÖRBUND

Postadress: Borgen 126, 472 95 Varekil      

E-post: info@skargardarna.se 


Meddelande om våra e-postadresser
Vi använder sedan många år tillbaka en kortare adress. Skärgårdarna blir "skargardarna" och i våra adresser blir det skargardarna.se
Se till att använda våra adresser på @skargardarna.se



Verksamhetsledare

Anetté Larm Johansson, Varekil, Orust 
tel 0304-109 89, 070 600 40 27   e-post: anette@skargardarna.se         


Odförande

Lotten Hjelm, Jungfruskär, Nämdö 
tel 070 768 11 43   e-post: lotten.hjelm@skargardarna.se 


Vice ordförande

Jan-Eric Ericsson, Lönndalsvägen 27, Grundsund
tel 0523 - 211 22, 0706 205 587  e-post: jan-eric@skargardarna.se


Redaktör

Tidningen Vi skärgårdsbor
Eva Widlund, Nothaga gård, Vinön
tel 019-44 80 48, 0768 56 46 92
e-post: redaktionen@skargardarna.se   eva.widlund@skargardarna.se 


Arbetsgrupper/Projekt/Nätverk

Skärgårdsbönder, Anna-Karin Utbult Almkvist
tel 070 36 32 567, e-post: anna-karin@skargardarna.se

Miljö & Energi, Lennart Andersson
tel 0270-28 55 39, 070 816 84 11, e-post: lennart@skargardarna.se

Färjegruppen, Lena Egnell
tel 070 627 49 74, e-post: lena@skargardarna.se

Skärgårdsskolor i nätverk, Eva Widlund
tel 0768-56 46 92, e-post: eva.widlund@skargardarna.se

Bredband- och telefonigruppen, Sune Fogelström
tel 070 538 84 48, e-post: bredband.telefoni@skargardarna.se

Boende och befolkningsutveckling, Bo Tyrefors
tel 073 511 04 99, e-post: bosse@tyrefors.se

Blåljusgruppen, Jonas Bengtsson, Sten-Åke Persson
e-post: sten-ake@skargardarna.se

Skärgårdens Unga, unga familjer, Janni Olsson
janni@skargardarna.se

Fiskegruppen, Jan-Eric Ericsson
tel 070 620 55 87, e-post: jan-eric@skargardarna.se

Besöksgruppen, Bengt Svensson
tel 0721 671937, e-post: bengt.svensson@skargardarna.se


Föreningsrevisor

Lennart Rohdin
e-post: lennart.rohdin@telia.com





Nya ordförande Lotten

 Nya ordförande Lotten Hjelm från Jungfruskär.


Kontakt SRF styrelse 2020

KONTAKTLISTA till SRF styrelse


Kontakt SRF medlemsföreningar

Länk nedan till lista från 2020-05-10

KONTAKTER SRF medlemsföreningar


RESERÄKNING finns här!

Här återfinns reseräkning som ska fyllas i, skrivas under och skickas till verksamhetsledaren.

Vill du ha en självräknande excelfil kontakta info@skargardarna.se

HÄMTA RESERÄKNING HÄR



  SRF Reseräkning 2020 för utskrift


Åsa Nilsson   Webbproduktion