Sitemap   |   Logga in
HEM / ORGANISATION / OM SRF / STYRELSE 


SRF styrelse 2017

har sju ledamöter och två adjungerande.

2016-04-17 Sune  

Ordförande

Sune Fogelström
Ramsmora
130 43 Möja
Tel 070-538 84 48 
E-post: sune.fogelstrom@skargardarna.se  

J-E E 15  

Vice ordförande

Jan-Eric Ericsson
Lönndalsvägen 27
451 79 Grundsund
Tel: 0523-211 22, 0706 205 587
E-post: jan-eric@skargardarna.se

LA 15  

Lennart Andersson
Flåta 14
826 91 Söderhamn
Tel: 0270-28 55 39, 070 816 84 11
E-post:lennart@skargardarna.se

2012-09-02 Lena  

Lena Egnell
Holmö Kyrkoväg 14
918 03 Holmön
Tel: 090-551 69, 070 27 49 74
E-post: lena@skargardarna.se

2013-10-10 15-51-26  

Sten-Åke Persson
Landsvägen 225
260 13 Sankt Ibb
Tel: 0418-722 64, 0705 472 264
E-post: sten-ake@skargardarna.se

2013-11-24 11-46-13  

Anders Olsson
Västerbyn 412
742 97 Gräsö
E-post: anders@skargardarna.se   

JO 15  

Janni Olsson
Torvvägen 27
450 33 Grundsund
Tel: 076 263 89 05
E-post: janni@skargardarna.se     


Adjungerade

2013-05-29 17-51-53  

Verksamhetsledare
Anetté Larm Johansson
Borgen 126
472 94 Varekil
Tel: 0304-109 89, 070 600 40 27
E-post:anette@skargardarna.se

EW 15  

Kommunikatör
Eva Widlund
Nothaga Gård
Södra Vinön 112, 715 93 Vinön
tel 019-448048, 0768-564692
E-post: eva.widlund@skargardarna.se


SRF styrelse maj 2016

 Styrelse och personal i Möja skärgård maj 2016. Lena Egnell, Janni Olsson, Sten-Åke Persson, Jan-Eric Ericsson, Lennart Andersson, Anders Olsson, Anetté Larm Johansson. I förgrunden nye ordföranden Sune Fogelström. Foto: Eva Widlund


  SRF styrelse april 2017


Åsa Nilsson   Webbproduktion